16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O naší škole > Oznámení > VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ 

prani-reditel-2024.jpg

Vánoční přání dvacáté první. Covid, války, inflace, energetická krize ... ale pořád se nejenom podle mého mínění máme docela dobře. Jenom se možná trochu moc ohlížíme na všechny strany, dodržujeme pravidla korektnosti, nestrannosti, nepodjatosti ... A možná právě tady se ztrácíme sami sobě, vytrácíme se svému okolí, těm, se kterými trávíme velkou část pracovního dne i těm víkendovým, na kterých nám moc záleží.

Pojďme se na prahu vánočních a Novoročních svátků přiblížit tomu obyčejnému člověčenství, radovat se z maličkostí, pojďme rozšiřovat řady těch, kteří se každý den těší na ten nový den v naší škole, kteří se usmějí, poděkují a mají radost z každodenní všednosti, která je přece tak krásně nevšední a jejíž krása tkví v obyčejnosti.

Společenství žáků, pedagogů, provozních zaměstnanců, rodičů i těch, kteří vytvářejí silné společenské ukotvení naší školy v prostoru současnosti si zaslouží náš obdiv a dík. Co si tedy vlastně přát do to nového roku? Snad abychom kolem sebe měli lidi, které můžeme obyčejně lidsky milovat a kterým na nás bude záležet.

 

Pokojné svátky.

 

Mgr. Josef Ležal

ředitel SOŠ-COP a G