18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O naší škole > Oznámení > JUNIOR HAIR SHOW 2023

JUNIOR HAIR SHOW 2023Ohlédnutí za účastí na JUNIOR HAIR SHOW 2023 v Kongresovém sále hotelu Hilton v Praze

Rádi se s vámi podělili o zážitky z nedávné účasti na prestižní Kadeřnické show, která se konala dne 18. května 2023 v Kongresovém sále hotelu Hilton v Praze. Tato show je určena pro mladé začínající kadeřníky a pořadatelem akce byl český kadeřník Tomáš Kotlár.

Naše škola měla tu čest prezentovat se na této významné akci prostřednictvím originálního vystoupení. Naši žáci a žákyně z oboru kadeřník se inspirovali filmem "Ďábel nosí Pradu" a předvedli úchvatné účesy. Nejenže naši kadeřníci excelovali ve svém řemesle, ale také jsme se mohli pochlubit účastí žáků a žákyň z oboru krejčí, kteří navrhli a ušili nádherné společenské šaty pro naše modelky. Dále se na vystoupení podílely žákyně z oboru kosmetické služby, které zajišťovaly dokonalé líčení modelek.

Celý tým vedla a koordinovala naše vedoucí učitelka odborného výcviku Barbora ​​Kalčíková. Její kreativita, odbornost a vedení byly klíčovým pro úspěch celého projektu. Jsme velmi hrdí na naše žáky a žákyně, kteří předvedli své nadání a tvůrčí schopnosti na tuto prestižní událost.

Děkujeme všem, kteří se na našem vystoupení podílely. Jsme přesvědčeni, že tato zkušenost všem zúčastněným poskytla cenné poznatky a inspiraci pro jejich další profesní růst.

Věříme, že naše účast na JUNIOR HAIR SHOW 2023 byla skvělou příležitostí pro naše žákyně a žákyně, aby se mohli setkat s profesionály ve svém oboru, navázat nové kontakty a neustále se zdokonalovat. Těšíme se na další podobné příležitosti, které nám umožní prezentovat naši školu a talentované studenty.

Fotografie z JUNIOR HAIR SHOW 2023